KIEROWCA AUTOBUSU R57/0949

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Wola (Warszawa)
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0948
Obowiązki:kierowanie autobusemWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. D
Wykształcenie:
  • podstawowe
Zawód:
  • Kierowca autobusu
Pozostałe wymagania:
  • II zmiany w godz. 06.00-22.00
Miejsce pracy: 87-880 Rzadka Wola-Parcele 19, powiat: włocławski, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca