Młodszy Operator maszyn transport pracowniczy

  • Nowa Wieś Wrocławska, dolnośląskie Kąty Wrocławskie, dolnośląskie
  • 4 600 PLN miesięcznie
  • Pełny etat
  • 20 dni temu
Zadania:
  • Osiąganie ustalonych celów jakościowych, ilościowych oraz związanych ze stratami
  • Bieżąca kontrola jakości produktu
  • Regulacja i monitorowanie parametrów produkcji
  • Uczestnictwo w bieżących przeglądach technicznych
  • Przezbrajanie maszyn
  • Uczestnictwo w różnych projektach fabrycznych
  • Szkolenia nowych pracowników
Wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie 12-godzinnym (system: 2 dni zmiana dzienna, 2 dni zmiana nocna, 4 dni wolnego)
  • Umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office
  • uprawnienie UDT mile widziane
Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę przez klienta z branży spożywczej
  • Wynagrodzenie podstawowe: 4600 zł brutto + 600 zł brutto premii + 8 zł brutto za każdą godzinę przepracowaną w trybie nocnym
  • Możliwość uzyskania uprawnień UDT w zakresie obsługi wózka widłowego, podestów ruchomych, wyciągarek oraz uprawnień SEP
  • Bezpłatny transport do pracy m.in. z Dzierżoniowa, Bielawy, Strzelina, Ziębic, Świdnicy, Wałbrzycha, Strzegomia, Trzebnicy oraz z Wrocławia
  • Prywatna opieka medyczna Lux Med
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • ZFŚS (wczasy pod gruszą, premie na święta)
  • Karta MultiSport
  • Dofinansowanie obiadów
Oferta dotyczy pracy stałej.Manpower Agencja zatrudnienia nr 412

Fachpraca