Pracownik produkcyjny

Manpower

  • Olkusz, małopolskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Pracownik produkcyjny Miejsce pracy: Olkusz (małopolskie) | Numer ref. 9717/jobs.pl
Miejsce pracy: OsiekOferta:
  • Praca w systemie 3-zmianowym
  • Praca w stabilnej firmie
  • Umowa o pracę
  • Miła atmosfera pracy
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Niezbędna do wykonywania zawodu sprawność manualna
  • Doświadczenie na produkcji będzie dodatkowym atutem
Zadania:
  • Realizowanie zleceń produkcyjnych z zachowaniem standardów jakościowych i ilościowych
  • Przygotowanie komponentów do produkcji
  • Nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń
  • Raportowanie produkcji
  • Montaż wyrobów
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Jobs.pl