Pracownik Produkcji

Gi Group

  • Nysa, opolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 28 dni temu
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010
13497
..Oferujemy:
  • Umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, dodatki świąteczne),
  • Praca w międzynarodowej firmie,
.Zadania:
  • Praca zgodnie z przepisami BHP - obowiązkowe noszenie sprzętu ochrony osobistej (m.in.: maska),
  • Obsługa, monitorowanie i kontrola linii produkcyjnej,
  • Tworzenie raportów z wykonanych prac produkcyjnych,
  • Utrzymanie porządku zgodnie ze standardami 5S oraz wymaganiami BHP,
  • Terminowa realizacja zleceń produkcyjnych, inspekcji oraz dokumentacji procesowej.
Wymagania:
  • Doświadczenia w środowisku produkcyjnym,
  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Podstawowe umiejętności obsługi komputera (Microsoft Office).
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Jobdesk.pl