Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

AAA Auto

  • Piaseczno, mazowieckie
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Twój zakres obowiązków
  • Bezpośrednia i stacjonarna obsługa Klientów wg standardów firmy
  • Analiza potrzeb klientów, negocjacja cen
  • Wprowadzanie danych klientów do wewnętrznego systemu
  • Jazdy testowe
  • Dbałość o właściwą ekspozycję samochodów
Nasze wymagania
  • Umiejętności handlowe i negocjacyjne
  • Dobra znajomość branży motoryzacyjnej
  • Zaangażowanie, wysoka kreatywność oraz motywacja w osiąganiu celów
  • Wysoki poziom obsługi klienta
  • Czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • Gotowość do pracy na zewnątrz i w systemie pracy zmianowej
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży aut (będzie to dodatkowy atut)
  • Wiedza techniczna pozwalająca na wycenę pojazdów (dodatkowy atut)
To oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudniania, umowę o pracę
  • Pracę w systemie zmianowym po 12 godzin. (w godzinach 9-21, również weekendy: soboty i niedziele wyłącznie handlowe). W miesiącu tylko 14/15 dni pracujących.
  • Elastyczny grafik pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia już w okresie próbnym)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia wewnętrzne już w pierwszym okresie pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport

Praca.pl