Laboráns

HRC Group

  • Szabadegyháza, Fejér
  • Teljes munkaidő
  • 24 napja
Szabadegyháza3 műszakLaborosMunkahelyi tapasztalattal rendelkezőSzabadegyházi Partnerünkhöz keresünk Laboros pozícióba munkatársat.Főbb feladatok
  • Gyártásközi mérések elvégzése
  • A beérkezett termékek és alapanyagok ellenőrzése
  • Késztermék vizsgálatok, mintavételezések rendjének ismerete
  • Kapcsolódó dokumentáció ellátása
  • Kiszállítások minősítése, minőségügyi bizonylat készítése
Munkakör betöltésének feltételei
  • Középfokú élelmiszeripari vagy vegyipari végzettség
  • HACCP ISO rendszerek ismerete
  • Műszeres és klasszikus analitika ismerete
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (Excel, Word, MS Outlook)
  • Jó kommunikációs képesség és csapatmunka
  • Önálló, precíz munkavégzés
Amit megbízónk kínál
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes bruttó alapbér
  • Folyamatos munkarendben minden ledolgozott órára 55%-os műszakpótlék
  • 13. havi fizetés
  • Teljesítmény alapú bónusz
  • Kimagasló cafeteria: éves szinten bruttó 720.000 Ft
  • Munkatárs ajánlási és betanítási jutalom
  • Törzsgárda program
  • Ingyenes céges buszjáratok több településről vagy saját gépkocsival történő munkába járás esetén a teljes benzinköltség megtérítése
  • Vállalati üdülő (Balaton)
  • Dolgozói életbiztosítás
  • Medicover egészségbiztosítás (White csomag)
  • Vállalati büfé és kedvezményes, éttermi színvonalú meleg étkezés
  • Korszerű munkaruha, védőfelszerelés
Munkakör betöltése során előnyt jelent
  • SAP QM ismeret
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Idegen nyelv ismerete (angol, német)
  • Hasonló munkaterületen vagy laborban szerzett tapasztalat

HRC Group