Autószerelő - Debrecen

Postaflotta Kft.

  • Monostorpályi, Hajdú-Bihar Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 10 napja
Szakmunka, fizikai munkaautószerelő-Haszon- nagyhaszon járművek javítása, diagnosztizálása -Mechanikus szerelés, hiba megállapítás -Precíz, önálló munkavégzési hajlam és képesség-Szakirányú végzettség, tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk -Megbízhatóság -C-kategóriás jogosítvány és vezetési rutin -Diagnosztikai ismeretek, műszerek kezelésében való jártasság -Alapvető számítógép-felhasználói ismeret-fix alapbér, teljesítmény arányos kiegészítés, cafetéria, év végi bonusz -Szakmai fejlődési lehetőségek az autóiparban -Kellemes munkakörnyezet és csapatmunka-MERCEDES-IVECO gyártmányok ismerete. -Klíma szerelői végzettség -Probléma megoldási képesség, tudásvágy

Jobline

Hasonló állások

  • Autószerelő

    Volánbusz

    • Debrecen, Hajdú-Bihar
    Munkakör megnevezése: Autószerelő Munkavégzés vármegyéje: Hajdú-Bihar Munkavégzés helye: Debrecen Autószerelő A VOLÁNBUSZ Zrt. közel 100 éves múlttal, 53 járműfenntartási t…
    • 8 napja
    • Gyors jelentkezés
  • Autószerelő

    Mercarius Flottakezelő

    • Debrecen, Hajdú-Bihar
    Gépjárművek mechanikus javítása, karbantartása: olajcsere, fékjavítás, futómű javítás Gépjárművek műszaki vizsgára való felkészítése, gumiszerelés Időszakos szervizek Diagno…
    • 17 napja
  • Autóvillamossági szerelő

    Volánbusz

    • Debrecen, Hajdú-Bihar
    Munkakör megnevezése: Autóvillamossági szerelő Munkavégzés vármegyéje: Hajdú-Bihar Munkavégzés helye: Debrecen Autóvillamossági szerelő A VOLÁNBUSZ Zrt. közel 100 éves múlt…
    • 1 hónapja
    • Gyors jelentkezés