Elektromos karbantartó - Lajosmizse

Adecco

  • Lajosmizse, Bács-Kiskun
  • Teljes munkaidő
  • 26 napja
  • Gyors jelentkezés
Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Lajosmizse, Hungary Staffing AdeccoFoglalkoztatás jellegeStaffDátum2024-04-02KategóriaManufacturing and ProductionElektromos karbantartó - LajosmizseAz Adecco nyúlfeldolgozással és takarmánygyártással foglalkozó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:ELEKTROMOS KARBANTARTÓMiért érdemes megpróbálnod?
  • Mert anyagilag megbecsültnek érezheted Magad;
  • Mert 1 műszakban dolgozhatsz szabad hétvégékkel;
  • Mert kihívásokkal teli, változatos munkád lehet;
  • Mert egy sikeres és stabil vállalatnál dolgozhatsz családias környezetben,
  • Ahol hosszú távon számítanak Rád.
Te vagy az IGAZI, ha
  • Erősáramú villanyszerelő végzettséggel rendelkezel;
  • Van releváns tapasztalatod gépkarbantartásban;
  • Jó problémamegoldó készség, precizitás jellemez;
  • Képes Vagy az önálló, hatékony munkavégzésre.
  • Előnyt jelent: élelmiszeripari és húsipari tapasztalat, PLC-s és vezérléstechnikai ismeretek, kisfeszültségű rendszerek ismerete, hűtéstechnikai, hidraulikai, pneumatikai rendszerismeret.
Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:
  • Húsipari üzemben (nyúlvágóhídon) működő gépek, berendezések, rendszerek működőképességének biztosítása;
  • A gépek, berendezések szabályos működésének felügyelete, érintésvédelmi előírások betartása, gyártó által kiadott leírások ismerete és maradéktalan betartása;
  • Előforduló hibák esetén a hibák szakszerű, gyors elhárítása;
  • A szakterülethez kapcsolódó biztonságtechnikai és balesetvédelmi előírások, eljárások betartása;
  • A vezető által meghatározott villanyszerelési, karbantartási és javítási feladatok elvégzése.
Munkavégzés helye: LajosmizseMegosztás

Adecco