CNC esztergályos/marós

WHC

  • Töltéstava, Győr-Moson-Sopron
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Töltéstavai fémipari partnercégünk részére keresünk CNC esztergályos és marós kollégát.Feladatok
  • Tapasztalatnak megfelelően esztergák vagy megmunkáló-központok kezelése, forgácsolószerszámok beállítása
  • Programmódosítások önálló elvégzése
  • Szerszámkorrekciók önálló elvégzése mért darab alapján
  • Szerszámok állapotának nyomon követése
  • Átszerelések elvégzése
Elvárások
  • Szakirányú végzettség
  • Precíz és önálló munkavégzés
  • 2-3 műszakos (8 órás) munkarend vállalása
Ajánlatunk
  • Versenyképes, jogtisztán bejelentett jövedelem
  • Stabil vállalati háttér, kiszámítható munkarend
  • Önként vállalt túlóra lehetősége
  • Nyugodt munkakörnyezet
  • Modern munkakörülmények
  • Béren kívüli juttatások
  • Fejlődési lehetőség
  • Negyedéves teljesítményértékelési bónusz
  • Munkatárs- ajánlási bónusz rendszer
  • Győrből ingyenes buszjárat

WHC

Hasonló állások

  • CNC esztergályos

    Borsodi Múhely

    • Győr, Győr-Moson-Sopron
    Egyedi fém alkatrészek CNC vezérlésű esztergagépeken történő megmunkálása, berendezések üzemeltetése Önálló programozás, szerszámozás esztergán Műszaki rajzok értelmezése Alkatr…
    • 3 napja
  • Esztergályos-marós

    WHC

    • Győr, Győr-Moson-Sopron
    Győri partnercégünk részére keresünk esztergályos-marós kollégát! Feladatok Eszterga-/ marógépen egyedi és kis sorozatú alkatrészgyártás Minta és műszaki rajz alapján történő…
    • 1 hónapja
  • CNC programozó (2 műszak)

    Pannon-Work

    • Töltéstava, Győr-Moson-Sopron
    Győr környéki partnerünk részére keresünk CNC programozó munkatársat 2 műszakban. Feladatok: Gépbeállítók, gépkezelők, operátorok munkájának támogatása Mintadarabok gyártása …
    • 2 napja