Üzletvezető - Kaposvár

Aldi

  • Kaposvár, Somogy
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Feladatok, amik rám várnak
  • adott üzlet hosszútávú, nyereséges üzemeltetésének biztosítása
  • árurendelés és áruprezentáció
  • munkaerő beosztásának tervezése, a beosztottak irányítása és motiválása
  • kasszák leszámolása, trezor állományának kezelése
  • aktív részvétel a napi üzemeltetési feladatokban
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása
Amit magammal hozok
  • lezárt, legalább középfokú végzettség (előny a szakirányú vagy felsőfokú végzettség)
  • legalább 1 éves vezetői tapasztalat (előny, ha a tapasztalatomat a kereskedelemben szereztem)
  • felelősségteljes és átlagon felüli elkötelezettség
  • empátia és motivációs készség
  • vezetői és jó kommunikációs képesség
  • utazási hajlandóság
  • rugalmas beoszthatóság
  • terhelhetőség és kitartás
Ami meggyőz
  • bruttó 906 500 Ft kezdő fizetés mellett az elérhető legmagasabb fizetés havi bruttó 1 217 100 Ft* heti 40 órás műszakban
  • munkába járás költségének térítése
  • egyéb ingyenes juttatások
  • jubileumi juttatás
  • üzletvezetői kinevezést követően, a nyári időszakban, meghatározott Balaton környéki üzleteinkben kiemelt bérezés
*az ALDI Magyarországnál a pozícióban eltöltött 10 év munkaviszony után elérhető, pótlékokkal (kivéve vasárnapi pótlék). A vasárnapi pótlék kifizetése a Munka Törvénykönyve által meghatározott mértékben történik.VÁRUNK AZ ALDI CSAPATÁBA! KÜLDD EL FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOD MOST!Munkavégzés helyeKaposvárMunka kezdeteAzonnalOnline jelentkezésKérjük, használd az online jelentkezési felületet és küldd el fényképes önéletrajzod, motivációs leveled.Az ALDI-nál a legmagasabb vásárlói elégedettséget mindig szem előtt tartjuk. Több mint 4.200 munkatársunk dolgozik nap mint nap a kimagasló vásárlói élmény megteremtésén. Csatlakozz hozzánk és kezdd meg ALDI-s karriered üzleteink egyikében, biatorbágyi raktárunkban, központunkban, budapesti vagy pécsi szolgáltatóközpontunk egyikében. Tedd meg az első lépést és csatlakozz sikeres csapatunkhoz.Pozíció megosztása

Aldi