Német-magyar műszaki szakfordító

WWT. Tanacsado Szolgaltato Kft.

  • Budapest II. ker
  • 300.000-310.000 Ft/hó
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 27 napja
Főbb feladatkörök:
  • napi fordítási feladatok ellátása
  • alkalmanként a fordítási munkák előkészítésében való részvétel, projekt menedzserrel szoros napi együttműködés
  • a fordításhoz kapcsolódó ügyfél igények nyomonkövetése
Jelentkezz fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével, ha:
  • kiválóan fordítasz német nyelven
  • precíz, a részletekre ügyelő, önállóan dolgozni tudó fordító vagy
  • nem riaszt el a gyors munkatempó
  • az ügyfél számodra az első, a rugalmas hozzáállás elengedhetetlen
  • nyitott vagy a különböző fordítástámogató szoftverek megismerésére és napi alkalmazására (CAT szoftverek)
  • magas szintű számítógép-felhasználói ismerettel rendelkezel (különösen MS Office)
  • önállóan és csapatban is kiválóan dolgozol
Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés
  • változatos munkák, szakmai fejlődés
  • előrelépési lehetőség
  • színes csapat

Profession

Hasonló állások

  • MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (NÉMET ÉS ANGOL NYELVTUDÁSSAL)

    Beck & Partners

    • Budapest
    Műszaki értékesítésben van tapasztalata és mindig is vonzották az autók? Próbált bekerülni az autóiparba, de tapasztalat hiányában mindig "falakba" ütközött? Most ITT a lehetős…
    • 23 napja
  • ZÓNA MANAGER (NÉMET NYELVTUDÁSSAL)

    Beck & Partners

    • Budapest XII. ker
    Mi az, amiben számítanak Önre: Értékesítési célok elérésének biztosítása, A kereskedők teljesítményének nyomon követése a megrendelések, készletigények és eladások tekintetében…
    • 23 napja