Projekt koordinátor - Mór - Fejér vármegye

B+N Referencia

  • Mór, Fejér
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.Vállalatunkhoz az alábbi pozícióra keresünk munkatársat:
Projekt koordinátor (Mór)Munkavégzés helye:
MórMunkaidő: napi 8 óra, H-PFeladatok:
  • Karbantartó állomány munkájának irányítása és teljesítések nyomon követése;
  • Alvállalkozók munkájának irányítása és teljesítések nyomon követése;
  • Dokumentumkezelés, eseti bejelentések koordinálása;
  • Hatósági ellenőrzések szervezése, helyi szintű munkautasítások betartása;
  • Kalkulációk és ajánlatok készítése;
  • Karbantartási ütemterv alakulásának nyomon követése;
  • Karbantartási tervek, heti és havi ütemtervek, vezénylések összeállítása;
  • Munkalapok lezárása, probléma esetén annak kezelése;
  • Műszaki problémák megoldásának koordinálása;
  • Nyilvántartások vezetése, szűrésének és kiértékelésének előkészítése, adatszolgáltatás;
  • Projekt vezető munkájának támogatása.
Elvárások:
  • Érettségi (műszaki, épület üzemeltetéssel összefüggő szakvégzettség előnyben)
  • Műszaki affinitás;
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel);
  • Precizitás, pontosság, határidők pontos betartása.
Amit kínálunk:
  • Határozatlan idejű munkaviszony;
  • Versenyképes bérezés;
  • Kiemelkedő összegű cafeteria;
  • Minőségi támogató környezet, változatos munkakör;
  • Továbbképzés, fejlődési lehetőség.
Munkavégzés helyszíne:
MórAmennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el nekünk fényképes önéletrajzod bruttó havi bérigényed megjelölésével a lenti Jelentkezés gombra kattintva!