RAKTÁROS

Work4You

  • Budapest IV. ker
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Országos hálózattal működő kéménytechnikai gyártó és nagykereskedő cég megbízásából hosszú távra megbízható munkaerőt keresünk az alábbi pozícióba:RAKTÁROSAz álláshoz tartozó elvárások:raktározás területén szerzett tapasztalat
pontosság
megbízhatóság
precizitás
priorizálás képessége
B kategóriás jogosítványAz állás betöltéséhez előnyt jelent:targoncavezetői jogosítvány
építőipari és kéménytechnikai tapasztalat
Számítógépes ismeretek,
raktárkészlet nyilvántartó program használataFőbb feladatok, munkák:Vásárlók napi kiszolgálásának segítése
Kereskedelmi ügyiontézők munkájának támogatása
Megrendelések összekészítése,
Raktárkészlet nyilvántartása, feladása a kért csomagszállítónál.Amit kínálunk:Jó hangulatú, fiatalos csapat, szabad hétvége, teljes munkaidő.
Hosszú távú munkalehetőség
Kulturált munkakörülmények
Piacképes kereseti lehetőség
Szolgálati lakás biztosításának a lehetősége közvetlenül kéményáruház mellettMunkavégzés helyeBudapest, IV. kerület

Work4You