Termelési munkatárs

WHC

  • Marcali, Somogy
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Szeretnél egy világhírű gyártó céghez csatlakozni? Légy részese a pörgésnek és a fejlődésnek! Ez a lehetőség rád vár, ne halaszd el! Marcaliba keresünk betanított munkára munkavállalókat.Feladatok
  • a rácsüzemben található hegesztőgépek illetve sajtoló gépek kezelése
  • automata és pneumatikus gépek kezelése, a gépekről kikerülő anyagok rendszerezése, összerakása
  • a ventillátorokhoz tartozó tekercselt állórész és készre szerelt állórész gyártása
  • a tekercselt állórész dörzsárazása, összeragasztása a megfelelő persellyel
  • a köszörült, persellyel ellátott állórész festése
  • a karbantartási feladatok elvégzése, dokumentálása
Elvárások
  • alapfokú iskolai végzettség
  • szakmunkásoknak a pozícióhoz megfelelő végzettség
  • több műszakos munkarend vállalása
  • önálló vagy csapatban való munkavégzés
  • szükség esetén túlóra vállalása
  • rugalmasság változásokra és újdonságokra való nyitottság
Ajánlatunk
  • versenyképes fizetés (alapbér, műszakpótlék, teljesítmény pótlék)
  • extra bónuszok
  • térítésmentes céges buszjárat
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • fiatalos csapat
  • professzionális háttér
  • továbbképzési lehetőségek

WHC