Varrónő, szabász

D.M.D studio Kft.

  • Budaörs, Pest
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 28 napja
Feladatok
26 éve működő budaörsi függönyszalonunkba keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező varrónő illetve szabász munkakörbe, teljes munkaidőre munkatársakat!Csapat munka, kreativitás, igényes és önálló munkavégzés. Megfelelő bérezés, szabad hétvége, munkába járás támogatása.
Teljes munkaidő alkalmazotti jogviszony!

Profession

Hasonló állások

  • Szabász

    NINE BALL Kft.

    • Budapest XVIII. ker
    • 300.000 Ft/hó
    Elsősorban női alsóruházat, fehérnemű, fürdőruha és köntös termékek szabása (teríték terítése, rajzolása és kiszabása) Szabvány csomagolása varroda részére Szabászattal kapcsolat…
    • 1 napja
  • Varrónő/Varró

    Ilonovia Kft

    • Budapest V. ker
    • 330.000-380.000 Ft/hó
    Női kollégák körében esküvői ruhák méretre igazítása, uszályfelgombolás kialakítása (azaz nem készítése és nem tisztítása a ruháknak!!), a menyasszonyok kiszolgálásában való segíts…
    • 15 napja