SAP Business Analyst

B+N Referencia

  • Budapest XIII. ker
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.Vállalatunk XIII. kerületi irodájába (Agora irodaház) keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:SAP Business AnalystMunkavégzés helye:Budapest XIII. kerületFeladatok:
  • Az SAP S/4HANA bevezetésének támogatása az üzleti célok figyelembevételével;
  • Részvétel a tervezésben, stratégiák és célkitűzések definiálásában;
  • Folyamatos javaslattétel a hatékonyabb folyamatokért;
  • A projekt folyamatfejlesztése, nyomon követése, koordinálása és tesztelése;
  • Változási igények figyelembevétele, dokumentációja;
  • Alkalmazási kör és az ütemterv meghatározása;
  • Az évenkénti felhő alapú frissítések felmérése, szükség esetén integrálása;
  • Tanácsadások, oktatások szervezése és végrehajtása;
  • A területeken a szükséges dokumentációk elkészítése, fő problémák azonosítása, akció tervek kidolgozása, riportálás;
  • Szoros együttműködés az üzleti folyamatokért felelős vezetőkkel, külsős szakemberekkel, területekkel.
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági és/vagy IT végzettség;
  • 3+ év szakmai tapasztalat hasonló területen;
  • Magasfokú SAP ismeret (bevezetésben vagy használatban szerzett tapasztalat);
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete, magas szintű Excel ismeret;
  • Aktív szakmai középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Elkötelezettség és elhivatottság;
  • Csapatmunka, rugalmas munkavégzés, pontosság precizitás, döntésképesség, jó kommunikációs képesség.
Előnyt jelent:
  • Nexon ill. más ERP rendszer ismerete;
  • Üzleti oldal támogatásában szerzett tapasztalat;
  • Bevezetésben szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Fiatalos, professzionális környezet, jó hangulat;
  • Kihívást jelentő feladatok, szakmai fejlődési lehetőség;
  • Próbaidő után Home Office lehetőség, rugalmas munkaidő;
  • Stabil nagyvállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződéssel.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kattints a lenti Jelentkezés gombra!

B+N Referencia

Hasonló állások

  • Business Analyst - Budapest

    MBH Bank

    • Budapest XIII. ker
    Pozíciócsoport: IT Karrierszint: Tapasztalattal rendelkező Munkavégzés helye: Budapest - XIII Munkavégzés jellege: Teljes munkaidő Végzettség: Egyetem / Főiskola …
    • 15 napja
  • BUSINESS ANALYST

    Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató

    • Budapest XIII. ker
    A cég informatikai fejlesztési projektjeivel kapcsolatban felméred és összehangolod az üzleti igényeket, követelményeket, valamint pontosítod, validáltatod a projekt scope-ot A fe…
    • 1 napja
  • Medior Business Analyst - Budapest VI. kerület

    Man at Work

    • Budapest VI. ker
    Munkavégzés helye: / Munka kategória: Kapcsolattartó: Kránicz Júlia E-mail: Telefon: Állás leírása Feladatok: Folyamatos kapcsolattartás az üzleti területekkel. …
    • 8 napja
    • Gyors jelentkezés