Kontroller

Zeiss

  • Mátészalka, Szabolcs-Szatmár-Bereg
  • Teljes munkaidő
  • 22 napja
Feladatok:
  • Közreműködés a hóvégi/évvégi zárásban
  • Aktív részvétel az éves tervezésben, negyedéves előrejelzésekben
  • Egységköltség számítások elkészítése, felülvizsgálata
  • CAPEX riport készítése és nyomon követése
  • Cash Flow Forecast kimutatás készítése, nyomonkövetése
  • Terv-tény adatok elemzése
  • Ad-hoc jellegű elemzések, kimutatások készítése, döntéshozók támogatása
  • Együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • 2-3 éves, hasonló feladatkörben, gyártó környezetben megszerzett tapasztalat
  • MS Office programok (Word, Excel, Outlook, PPT) erős, felhasználói ismerete
  • Aktív, tárgyalóképes (középszintű) ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
  • Proaktivitás, rendszerben való gondolkodás képessége
  • Önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
  • Nagyfokú terhelhetőség, precizitás, megbízhatóság
  • Együttműködő személyiség, csapatszellem
Amit ajánlunk:
  • Stabil hátterű munkáltató, hosszú távú munkalehetőség, teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások, útiköltség támogatása, képzések
  • Nyugdíjas évekről történő vállalati gondoskodás
  • Dolgozói vásárlási rendszer
  • Csapatépítő rendezvények, vállalati futó- és futball csapat
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben, tréningek
  • Motivált, támogató csapat és vállalati légkör, nemzetközi munkatársi kapcsolatok
Your ZEISS Recruiting Team: Gál Dominika, Pelsőczi Réka

Zeiss