Egészségügyi dokumentátor

  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Munkakör (FEOR) Egészségügyi dokumentátor
Gyakorlati idő nincs
Munkakör kiegészítése egészségügyi adminisztrátor
Kapcsolódó nyertes pályázat
Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 0 - 0
Állománycsoport ügyviteli alkalmazott
Foglalkoztatási jogviszony Munka Törvénykönyve szerinti
Kér közvetítést? Igen
Munkavégzés helye 9023 Győr Corvin utca 4.Egy helyen történő foglalkoztatás
Elvárt iskolai végzettség * gimnázium
  • technikum
  • szakközépiskola
  • szakiskola
Megjegyzés A Kyncs Diagnosztika Kft. keres 1 fő egészségügyi adminisztrátort teljes munkaidős 1 műszakos (munkaidőkeret) munkarendbe középfokú végzettséggel, Számítógép ismerettel (Wprd, Excel). Előny: egészségügyi végzettség, vagy tapasztalat, nyelvismeret. Jelentkezés: e-mailben küldött, bérigénnyel kiegészített önéletrajzzal az info@kyncs.hu címre.

Virtuális Munkaerőpiac Portál