Műszaki vezető

Trenkwalder Group

  • Nyírbátor, Szabolcs-Szatmár-Bereg
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
  • Karbantartás teljeskörű felügyelete
  • Gyártósorok telepítésében való részvétel és az ehhez kapcsolódó dokumentációk kezelése
  • A gyártási tevékenység fejlesztése, optimalizálása, elemzése (OEE, KPI, LEAN)
  • Munkavédelmi feladatokban való részvétel
  • Hatósági kapcsolattartás, ellenőrzéseken való részvétel, koordináció
  • Kapcsolattartás külföldi gépgyártókkal
  • Vevői auditokon való megfelelőség biztosítása
  • Szakirányú mérnöki végzettség
  • Gyártói környezetben szerzett releváns szakmai tapasztalat (minimum 3-5 év),
  • Gépismeret (mechanikus, pneumatikus, hidraulikus)
  • Munkavédelmi ismeret, tapasztalat
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás
  • Piacképes alapbér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil, megbízható, multinacionális vállalati háttér
  • Támogató csapat, barátságos munkahelyi légkör