Könyvelő

Schnyder Gear Tool Service

  • Székesfehérvár, Fejér
  • Teljes munkaidő
  • 14 napja
  • Vevő és szállító folyószámlák karbantartása
  • Vevői kintlevőség állomány kezelése
  • Intercompany tételek egyeztetése
  • Egyéb főkönyvi könyvelések
  • Kontrolling feladatok kezelése
  • Tárgyi eszközök könyvelése, nyilvántartása
  • Havi és éves zárási feladatokban aktív közreműködés
  • Német nyelvtudás elengedhetetlen szóban és írásban, angol előny
  • SAP FI/CO modul 1-2 éves használati tapasztalata
  • Nemzetközi környezetben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség
  • Utazási hajlandóság (két havonta pár nap svájci anyavállalatunkhoz)

Profession