Pénztáros megváltozott munkaképességű (heti 20 óra)

  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
A REGIO JÁTÉK több mint 30 éves múlttal az ország legrégebbi, és egyik legdinamikusabban fejlődő üzlethálózata. Több mint 40 játékáruházban közel 500 munkatársunk segíti a vásárlókat, és gyermekek millióinak teszi boldogabbá mindennapjait.
Tekints be a játékok birodalmába és legyél a csapatunk tagja!A megváltozott munkaképességű munkavállalók foglalkoztatásával elsődleges célunk olyan befogadó munkahellyé válni, amellyel a világot gazdagabbá tehetjük. Hiszünk abban, hogy a sokszínűség és összetettség kulcs egy felelősségteljes kultúra kialakításához.Várunk hozzánk Pénztáros munkakörbe, ha neked is fontos, hogy a gyerekek számára minél több örömet szerezzünk játékainkkal!Mik lesznek a napi teendőid pénztárosként?
  • Gondoskodni vásárlóink elégedettségéről, segíteni játékokat választani.
  • Pénztárosi feladatok ellátása.
  • Visszáruval kapcsolatos teendők elvégzése.
Téged keresünk, ha:
  • Neked is fontos, hogy vásárlóink elégedetten távozzanak üzletünkből.
  • Élvezed, hogy a napjaid mozgalmasan telnek.
  • Nyitott személyiség vagy, és szeretsz emberekkel foglalkozni.
  • Pontosan, precízen és felelőségteljesen végzed a munkád.
  • Figyelmes, udvarias és segítőkész vagy.
Előny, de nem feltétel:
  • Kereskedelmi végzettség és tapasztalat, főképp, ha a játékok világában kamatoztattad.
  • Dolgoztál már korábban pénztárosként.
Amit kínálunk:
  • Egy munkát, aminek eredménye egy kisgyermek öröme.
  • Azonnali, hosszú távú munkalehetőséget egy valódi értékeket teremtő cégnél.
  • Csapat vagyunk, és támogatjuk beilleszkedésed, munkádat:
  • Egy részletes betanítási rendszerrel - a REGIO Mentor programmal.
  • Saját fejlesztésű képzési felülettel – a REGIO Tudástárral.
  • Szakmai és egyéni fejlődési lehetőséget biztosítunk.
  • Munkaruhát a munkába állasod első napjától.
  • Belső ajánlási programot – egyösszegű juttatással honoráljuk a sikeres ajánlásokat.
  • Bejárási támogatást az MT.-ben megállapítottak alapján.
  • Az alapjövedelmen kívüli extra juttatásokat:
  • Kedvezményes 20%-os dolgozói vásárlást.
  • Az MT.-ben meghatározott pótlékok teljes kifizetését.
  • REGIO havi területi pótlék.
  • Negyedéves teljesítmény bónuszt.
Kattints a "Jelentkezés" gombra, ha szereted a játékokat, igényes vagy a munkádra és részese akarsz lenni egy vidám közösségnek!Állás adataiPozíció megnevezése Pénztáros megváltozott munkaképességű
Munkavégzés helye Győr
9023 Győr, Fehérvári út 3.
Heti munkaidő 20 óra
Kategória üzlethálózat

Regio Játék