ÜZLETVEZETŐ (BUDAPEST)

Beck & Partners

  • Budapest
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
Főbb feladatok:A vásárlói élmény megteremtése, magas színvonalú kiszolgálás biztosítása az üzletbenA márkabolt eredményes vezetése, a kitűzött értékesítési célok eléréseAz üzlet operatív működtetésének biztosítása, a kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátásaAktív részvétel az értékesítésbenA törzsvásárlói program népszerűsítéseÁrurendelés, leltározásPromóciók lebonyolítása, bolti és bolton kívüli aktivitások szervezéseA márkabolt képviselete, kapcsolattartás a bevásárlóközponttal, a többi YR bolttal és irodávalAz eladói csapat irányítása, munkaszervezése, motiválása a kitűzött KPI számokat szem előtt tartvaAz állás betöltéséhez tartozó elvárások:Szépségápolás iránti érdeklődésLegalább középfokú szakirányú kereskedelmi végzettségFelhasználói szintű számítógépes ismeretKereskedelemben szerzett üzletvezetői vagy üzletvezető helyettesi tapasztalatLelkes, csapatjátékos és emberközpontú attitűdEnergikus, motiváló személyiségElőnyt jelent:Angol nyelvtudásAmit Partnerünk kínál:Elegáns boltok, prémium szépségmárka képviseleteSzépségápolási és vezetői tréningek szakértői minőségben100 millió elültetett fa mutatja, hogy mi igazán zöldek vagyunkMinimum bruttó 380.000 Ft havi alapbér + cafetéria próbaidő után + forgalomtól függő bónuszHavi 6 db 70%-os termékvásárlási kedvezmény100% bejárási támogatás vidékrőlElegáns munkaruhát és munkacipő költségtérítést biztosítunkÉlet- és baleset biztosítás a próbaidő utánKávé, tea, frissítők munka közbenTámogató, erős, összetartó csapatMunkavégzés pontos helye:Budapesti Yves Rocher üzletMunkaidő:Teljes munkaidőAmennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes szakmai magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

CV Online

Hasonló állások

  • ÉTTERMI ÜZLETVEZETŐ / MANAGER ÁLLÁS

    Work4You

    • Budapest
    Több étteremből álló cégcsoport megbízásából új és meglévő éttermeibe csapatbővítés céljából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: ÉTTERMI ÜZLETVEZETŐ / MANAGER ÁLLÁS Tapas…
    • 1 hónapja
  • Üzletvezető helyettes

    Aldi

    • Budapest
    Feladatok, amik rám várnak üzletvezető helyettesítése távolléte esetén üzletvezető támogatása a napi feladatokban, mint például árurendelés és áruprezentálás pénztárkezelés és…
    • 5 napja
  • Üzletvezető helyettes

    Aldi

    • Budapest
    Feladatok, amik rám várnak üzletvezető helyettesítése távolléte esetén üzletvezető támogatása a napi feladatokban, mint például árurendelés és áruprezentálás pénztárkezelés és…
    • 5 napja