EHS megbízott-vállalkozói szerződéses jelleggel

Gold Standard Diagnostics

  • Budapest IV. ker
  • 500.000-600.000 Ft/hó
  • Teljes munkaidő
  • 14 napja
EHS projektekben aktív részvétel, operatív feladatok ellátása:
  • Munka-, tűz- és környezetvédelmi előírások, szabályok betartásának felügyelete
  • Kapcsolattartás a külső partnerekkel és az illetékes hatóságokkal
  • Üzemeltetői ellenőrzések végrehajtása, időszakos felülvizsgálatok szervezése és nyomonkövetése
  • Vészhelyzeti gyakorlatok szervezése és koordinálása
  • Telephelyi EHS bejárások, belső és külső auditok (ISO 14001) lebonyolítása
  • A telephelyen keletkező veszélyes és nem veszélyes hulladékok elszállításának előkészítése és szervezése
  • Berendezések munkavédelmi üzembehelyezésének felügyelete, időszakos biztonsági felülvizsgálatok lefolytatása
  • Baleseti jegyzőkönyvek felvétele
  • Részvétel az esetlegesen bekövetkező munkabalesetek kivizsgálásában, megelőző intézkedések kidolgozásában és azok utánkövetésében.
  • Kapcsolódó eljárások, utasítások, nyilvántartások naprakészen tartása, új dokumentumok elkészítése, riportok, prezentációk előkészítése
  • Kockázatértékelések készítése, rendszeres felülvizsgálata
  • Vállalkozói szerződéses jogviszony vállalása
  • Szakirányú középfokú végzettség (munka-/ tűzvédelmi technikus, környezetvédelmi végzettség)
  • Releváns munkakörben szerzett minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Proaktív, önálló munkavégzés
  • Szakmailag elhivatott, felelősségteljes személyiség
  • Nagyfokú rugalmasság
  • Vállalkozói jogviszonnyal, szerződéses formában, hosszútávú lehetőséget kínálunk gyártó vállalatunk EHS feladatait ellátva
  • Telephelyünkön végzendő munkalehetőség (IV. kerület)
  • Napi 6-8 órás munkavégzés
  • Munkaeszközök (irodai munkaállomás, laptop, mobil)

Profession