Automatizálási vezető

Ziehl-Abegg

  • Marcali, Somogy
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 28 napja
  • TE alakíthatod ki cégünknél az automatizációs stratégiát
  • TE leszel az automatizálás szakmai vezetője
  • Később egy csapatot irányíthatsz
  • A következő pár évben több milliós beruházások múlnak majd rajtad
  • Ipar 4.0 fejlesztések, PLC programozás, egyéb villamos vezérlések esetleges módosítása tartozik majd a feladataid közé
  • Rád bízzuk meglévő berendezéseink fejlesztését automatizálási szempontból és egyéb automatizálási feladatokat is kaphatsz
Te vagy a mi emberünk ha...
  • Gépész-, Villamos-, vagy Mechatronikai mérnök végzettséged van (Előny: robotika, automatizálási szakirány)
  • Vezetői és projektmenedzsment tapasztalatod van
  • Min. 3 éves tapasztalatot szereztél az automatizálás területén
  • Magas szintű FANUC robotprogramozási és PLC programozási ismeretekkel rendelkezel
  • A Smart factory, Ipar 4.0, Ipar 5.0 neked nem csak elmélet
  • Angol vagy német nyelvtudásod legalább középfokú
  • Rugalmas munkarend
  • Célprémium rendszer, 13. havi fizetés
  • Jelenléti és senioritási bónusz
  • Cafeteria juttatások, céges mobiltelefon, laptop
  • Szükség esetén lakhatási támogatás
  • Nemzetközi munkakörnyezet, Németországi kiküldetések
  • Szakmai képzések támogatása

Profession

Hasonló állások

  • Sertéstelep-vezető helyettes

    CLA Pig Kft.

    • Böhönye, Somogy
    részvétel a heti sertésszállítások koordinálásában, szervezésében és irányításában a felügyelete alá tartozó egységek napi szintű koordinálása a beosztott dolgozók szakmai munkáj…
    • 15 napja
  • Minőségbiztosítási vezető

    Lissé Édességgyár

    • Keszthely, Zala
    A minőségügyi rendszer működtetése és fejlesztése A minőségügyi csapat munkájának koordinálása Minőségi követelmények betartatása, a dolgozók folyamatos oktatása Reklamációk fel…
    • 23 napja