Szériatámogató mérnök

HSA

  • Jászberény, Jász-Nagykun-Szolnok
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 14 napja
Feladatok / TasksA mérnökáltal támogatott termelési terület, műszaki tartalomra visszavezethetőmérőszámainak napi monitoringja.
Nem-megfelelőségek vagy negatív trend esetén azadatok és körülmények analízise.
Az eredmények ismertetése, vizualizálása,javaslattétel fejlesztő aktivitásokra és ezen aktivitások végrehajtása.
Folyamatos kapcsolattartás a felügyelt termelési terület beállítóival,csoportvezetőivel.
Információgyűjtés műszaki problémáról, szerszámok,berendezések állapotáról, képességeiről, termelési dokumentációk eltéréseiről.
Aktív részvétel belső zárolások, vevői reklamációk kezelésére és intézkedések végrehajtására.
Aktívrészvétel termék áthelyezési, termék bevezetési projektekben.Amit nyújtunk / OfferVersenyképes béren felüli juttatások
Térítésmentesen igénybe vehető céges buszjáratok
Multinacionális környezet, hosszútávú munkalehetőség
Szervezeten belüli előrelépési lehetőség
Modern munkakörnyezet

CV Online

Hasonló állások

  • Szériatámogató mérnök

    HSA

    • Jászberény, Jász-Nagykun-Szolnok
    Feladatok A mérnök által támogatott termelési terület, műszaki tartalomra visszavezethető mérőszámainak napi monitoringja. Nem-megfelelőségek vagy negatív trend esetén az adato…
    • 14 napja
    • Gyors jelentkezés
  • Szériatámogató mérnök

    EasyHiring Services

    • Jászberény, Jász-Nagykun-Szolnok
    Gyártás, műszaki terület gyártástámogató mérnök, gépészmérnök A mérnök által támogatott termelési terület, műszaki tartalomra visszavezethető mérőszámainak napi monitoringja. …
    • 13 napja
  • Minőségbiztosítási mérnök

    HSA

    • Jászberény, Jász-Nagykun-Szolnok
    Elvárt képességek Autóipari minőségügyi mérnöki tapasztalat felsőfokú szakirányú végzettség angol vagy német középfokú nyelvtudás Bevezető Érdekel a minőségbiztosítási terület …
    • 13 napja