Gépkezelő operátor - Székesfehérvár

  • Székesfehérvár, Fejér
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
Feladatok:CNC eszterga és marógép, köszörűgép önálló kezelése
Elvégzendő szakmai feladatok átvétele a gépbeállítótól.
A beállításoknak megfelelően a feladatok elvégzése.
Műszaki hiba, vagy a munkát akadályozó egyéb tényező jelentése.
A legyártott termék méréses ellenőrzése.
A hibás és selejt termék elkülönítése.
Rendszeres információszolgáltatás a termelési folyamatról, és a kapcsolódó tevékenységekről.
Szükséges szerszám- és anyagigény felmérése.
Munkához kapcsolódó dokumentáció elkészítése.Elvárások:Mérőeszközök ismerete
2 műszakos munkarend vállalása
Pályakezdők jelentkezését is várjukElőny:Szakirányú végzettség vagy tapasztalatA munkáltató ajánlata:Kiemelkedő bérezés
Bejárás támogatása
Hosszú távú együttműködésA munkavégzés időtartama:HatározatlanA munkavégzés helye:SzékesfehérvárTovábbi információ:

CV Online