Tapasztalt vegyészmérnök - HPLC, GC analitikus

BALINT ANALITIKA Kft

  • Budapest XI. ker
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 14 napja
  • Környezeti illetve élelmiszer minták kromatográfiás vizsgálata HPLC, GC, HPLC-MS, GC-MS műszerekkel, készülékek karbantartása, tisztítása
  • Részvétel az új analitikai eljárások kidolgozásában, módszerfejlesztés és validálásában
  • Új vizsgálati módszerek minta előkészítésében aktív részvétel
  • Minőségirányítási előírások betartása
  • Napi rutin és a kutatási feladatokban való aktív részvétel
  • Auditokon és szakmai tanfolyamokon részvétel
  • Szakirányú felsőfokú végzettség: vegyész, vegyészmérnök, biomérnök, környezetmérnök, vegyipari technikus
  • Elvárt 2-3 éves tapasztalat HPLC vagy GC műszeres analitikai ismeretek
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Műszerek kezelésében való jártasság
  • Stressztűrés
  • Nagyfokú precizitás és önálló munkavégzés
  • Piaci viszonyoknak megfelelő, megegyezés szerinti bérezés
  • Hosszú távú munkaviszony
  • Világszínvonalú modern berendezések, eljárások
  • Fejlődési-tanulási lehetőség
  • Változatos feladatok, ösztönző munkakörnyezet
  • Barátságos családias környezet, közös programokkal
  • Éves Bónusz
  • Munkába járási támogatás
  • teljes munkaidős bejelentés
  • szabad hétvége

Profession