SMT gépkezelő

WHC

  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
SMT gépkezelőFeladatok
  • Siemens beültető gépek kezelése, operátori szintű karbantartása
  • Pasztázó gép kezelése, operátori szintű karbantartása
  • Típusváltások lebonyolítása
Elvárások
  • 3 műszakos és álló jellegű munka vállalása
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Tapasztalat SMT területen előny
  • Tömegtermelésben szerzett gyakorlat előny
Ajánlatunk
  • Versenyképes fizetés (netto 300 000-tól)
  • Juttatások: Szép kártya juttatás havonta, 100% bejárás támogatás (győrieknek is)
  • Kiszámítható munkarend
  • Túlóralehetőség
  • Bónuszok
  • Azonnali kezdés
  • Fejlődési-, előrelépési lehetőség
  • Jó hangulat
  • Tiszta munkakörnyezet
  • Büfé, ebédelési lehetőség

WHC