Műszaki előkészítő

ECONIX KFT.

  • Budaörs, Pest
  • Teljes munkaidő
  • 29 napja
  • Projektvezető támogatása épületgépészeti generálkivitelezési projekteken
  • Beépítésre kerülő anyagok kigyűjtése tervekről, gépészeti anyagok versenyeztetése, rendelése
  • Részvétel a beszállítói versenytárgyalásokon
  • Beérkezett árajánlatok összehasonlítása és véleményezése
  • Épületgépészeti projekt árajánlatok készítése
  • Műszaki észrevételek és javaslatok kidolgozása
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, alvállalkozókkal, a megrendelő képviselőjével
  • Beszállítói és megrendelői szerződések kezelése
  • A munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása (ártükrök készítése, munkalapok kiállítása, átadási dokumentációk összeállítása)
  • Középfokú szakirányú épületgépész végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Precíz munkavégzés, analitikus szemlélet
  • Microsoft Office, valamint CAD programok felhasználói szintű ismerete
  • Igényes, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság, megbízhatóság
  • Stabil vállalati háttér, 20 éves szakmai múlt, hosszú távú, megbízható munkalehetőség
  • Összetartó, fiatalos csapat
  • Versenyképes jövedelem, prémium rendszer
  • Karrierépítési lehetőség
  • Felelősségteljes munkakör, izgalmas feladatokkal nagy volumenű gépészeti kivitelezéseken
  • Kiváló munkakörülmények, modern irodaház, korszerű munkaeszközök
  • Különböző ingyenes sportolási, kikapcsolódási lehetőségek a cég telephelyén (konditerem, streetball pálya)
  • Céges rendezvények, csapatépítő programok
  • Rugalmas munkarend

Profession