Labortechnikus

WHC

  • Kecskemét, Bács-Kiskun
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Labortechnikus munkatársat keresünk 2 műszakos munkarendbe, Kecskemétre!Feladatok
  • Szennyeződések vizsgálata terméken, speciális gyűjtőcsapdákba
  • Eszközök használata; mikroszkóp, projektor
  • Környezettisztasági vizsgálatok elvégzése
  • A feladatokhoz tartozó adminisztráció ellátása
  • Mérőeszközök felülvizsgálati adminisztrációja
Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Vegyipari, gyógyszeripari vagy élelmiszeripar analitikai vizsgálatokban szerzett tapasztalat
  • 2 műszakos munkarend vállalása
Ajánlatunk
  • Havi alapbér + műszakpótlék + bónusz
  • Cafeteria próbaidő után SZÉP kártya formájában
  • Bejárás támogatása (Kecskeméten kívülről érkezőknek 30 Ft/km)
  • Munkaruha biztosítása
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Saját állományba történő felvétel!

WHC