(GOKART)PÁLYA VEZETŐ

Worklife

  • Heves
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 16 napja
  • Gyors jelentkezés
Dinamikusan fejlődő, biztos háttérrel rendelkező cég megbízásából a BSSW Visonta sportpálya (motoros, gokart pálya) üzemeltetéséhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:(GOKART)PÁLYA VEZETŐAz álláshoz tartozó elvárások:Műszaki beállítottság
Jó kommunikációs és szervező készség, megbízhatóság
kisgépkezelő bizonyítványAz állás betöltéséhez előnyt jelent:OKJ-s végzettség
Gokartok, motorok ismerete, vagy ezek iránti érdeklődés
1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
Azonnali munkakezdésFőbb feladatok, munkák:Bérgokart üzemeltetés, és felügyelet
Pályabírói feladatok ellátása
Egyéb műszaki feladatok ellátása
Pálya rendben tartása, a folyamatos és biztonságos gokartozás biztosítása
A vendégek fogadása, eligazítása
Gokart körök indítása és lezárása
Versenyek levezénylése, koordinálása
Borulás-baleset esetén azonnali segítségnyújtás
Vendégekre a védőfelszerelések felsegítése
Gokartpálya használat szabályzatának ismertetése
A vendégek barátságos és segítőkész bánásmódban részesítése
Együttműködés a kollégákkalAmit kínálunk:Versenyképes fizetés
Jó hangulatú, fiatalos lendületű, segítőkész munkatársak
Azonnali munkakezdésMunkavégzés helyeVisonta, BSSW pályaJelentkezésAmennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Worklife