Hairdresser

SPATRADE INTERNATIOAL LTD

  • Αμμόχωστος
  • Μόνιμη
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 25 ημέρες
Αρμοδιότητες:
  • Παροχή υπηρεσιών κομμωτικής, όπως κούρεμα, βαφή, χτένισμα και περιποίηση μαλλιών.
  • Συμβουλές στους πελάτες για την περιποίηση των μαλλιών και τις τάσεις μόδας.
  • Εξασφάλιση υψηλών προτύπων υγιεινής και ασφάλειας στο χώρο εργασίας.
  • Συνεργασία με την υπόλοιπη ομάδα του σπα για τη δημιουργία μιας ολοκληρωμένης εμπειρίας ομορφιάς για τους πελάτες.
Απαιτούμενα Προσόντα:
  • Δίπλωμα κομμωτικής και σχετική άδεια άσκησης επαγγέλματος.
  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση.
  • Ικανότητα επικοινωνίας και εξυπηρέτησης πελατών.
  • Γνώση των τελευταίων τάσεων και τεχνικών κομμωτικής.
  • Ομαδικό πνεύμα και επαγγελματική εμφάνιση.
Προσφέρουμε:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Συνεχής εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης.
  • Ένα δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Πρόσβαση στις υπηρεσίες του σπα με εκπτώσεις.
ΑμμόχωστοςΚΛΑΔΟΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ: Περιποίηση-Ομορφιά-Φυσική κατάσταση

Ergodotisi