KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Lublin, lubelskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0446
Obowiązki:przewóz towarów na terenie krajuWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C + E
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Miejsce pracy: FIRLEJOWSKA 2A/16, 20-306 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: -Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca

Podobne oferty pracy

  • Kierowca kat. C

    Farutex Sp. z o.o.

    • Lublin, lubelskie
    Firma Bidfood Farutex jest dostawcą żywności i napojów dla sektora Horeca w Polsce. Należy do międzynarodowej grupy Bidcorp. Posiada oddziały, filie oraz biura w 21 miastach w …
    • 22 dni temu
  • Kierowca C+E

    Commercial Metals Company

    • Lublin, lubelskie
    CMC to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w 4 krajach w Ameryce Północnej, Europie i Azji. CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Pols…
    • 10 dni temu
  • KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY BUS 3.5T

    Centralna Baza Ofert Pracy

    • Lublin, lubelskie
    Numer oferty: StPr/24/1290 Obowiązki: Kierowca międzynarodowy bus 3.5t; przewóz ładunków Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kategori…
    • 15 dni temu