TEHNIČKI DIREKTOR / TEHNIČKA DIREKTORICA

DIVI Construction d.o.o. za usluge

  • Varaždin, Varaždinska
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 22 dana
  • Jednostavna prijava
TEHNIČKI DIREKTOR / TEHNIČKA DIREKTORICARadno mjesto
Mjesto rada: VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Samački smještaj Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 9.2.2024. Natječaj vrijedi do: 23.5.2024.Posloprimac
Razina obrazovanja:
  • Srednja škola 4 godine
  • Viša ili prvostupanjska
  • Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo: 5 godina Ostale informacije: Opis poslova:
- organizacija, usmjeravanje, koordinacija i nadziranje svih aktivnosti na gradilištima
- odgovornost za osiguranje kompletne tehničke podrške potrebne za kontinuitet izvođenja radova na gradilištima
- odgovornost za osiguranje materijalnih, tehničkih i drugih sredstava za rad, kao i za racionalno trošenje istih
- sudjelovanje u planiranju i nabavci materijalnih, tehničkih i drugih sredstava prema potrebama gradilišta
- sudjelovanje u izradi tjednog plana gradilišta i rasporeda djelatnika
- sudjelovanje u izradi ponuda, analiza cijena i kalkulacija
- suradnja sa poslovnim partnerima po pitanjima i problemima tehničke realizacije ugovorenih radova
- sudjelovanje u izboru dobavljača
- donošenje i odobravanje operativnih planova
- sudjelovanje u definiranju investicijskih planova, pregovorima i sklapanju ugovora s kooperantima te nadziranje realizacije istih
- izvještavanje Uprave društva
- vođenje građevinskog dnevnika i građevinske knjige te potrebne tehničke dokumentacije
- izrada mjesečnih i okončane obračunske situacije
- suradnja sa nadzornim organima, investitorima i kooperantima.Uvjeti:
- višegodišnje iskustvo na opisanim poslovima
- računalne vještine.Poslodavac
Poslodavac: DIVI Construction d.o.o. za usluge Kontakt: e-mailom: