ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ Отдел Санитария- Варна

Баумакс България ЕООД

  • Варна
  • Permanent
  • Full-time
  • 17 days ago
Направете кариера с HOMEMAX!В успешните фирми работят успешни служители!За подпомагане на нашия екип в гр.Варна търсим ангажиран и отговорен сътрудник за позицията:ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ Отдел СанитарияНие предлагаме:
  • допълнително, ваучери за храна на стойност 200 лв.
  • бонуси за постигнат резултат
  • карта за отстъпка в обектите на дружеството
  • възможност за участие в програма Multisport
  • допълнителен почивен ден за стаж във фирмата
  • работа на смени
Основни задължения за длъжността:
  • обслужва клиентите
  • представя артикулите
  • реализира продажби
  • поддържа отдела подреден и в добър вид
Подходящият кандидат :
  • има активен подход към клиентите
  • внимателен и се отнася с грижа към хора, продуктите и артикулите, с които работи
  • екипен играч и е готов да подпомага колегите си
  • има готовност и желание да получава нови знания
  • с познания в областта - обзавеждане и аксесоари за баня, смесители, фитинги
ПРЕДИМСТВО Е ОПИТЪТ НА ПОДОБНА ПОЗИЦИЯ.Ако желаете да бъдете част от един сплотен екип и да се развивате динамично, изпратете Вашата автобиография он-лайн или на място в магазин HOMEMAX гр. Варна, бул. "Владислав Варненчик" №271, бюро Информация, на вниманието на Управителя.
Ние ще се свържем с одобрените по документи кандидати, за да насрочим среща.Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално и подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД и Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент и на Съвета от 27 април 2016.Изисквания към кандидатаЕзикови познания:Трудов опит:Ние предлагамеНиво в йерархията:СлужителиКатегория:Продажби - продавачи и помощен персоналДържава:БългарияНаселено място:Гр. ВарнаАдрес:гр. София, бул. \"Владимир Вазов\" 83Дата:1.Май.2024Организация:Баумакс България ЕООДОрганизация:Фирма/Организация Директно търсеща служителиДетайли за организацията:Повече информация за Баумакс България ЕООД може да получитеВнимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.

Rabota.bg