KIEROWNIK - STOISKO MIĘSNE

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Numer oferty: StPr/24/2095
Obowiązki:do uzgodnieniaWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Wykształcenie:
  • gimnazjalne
Miejsce pracy: BESKIDZKA 95, 35-083 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca

Podobne oferty pracy

  • sprzedawca-stoisko mięsne

    Detal-Mix Sp. z.o.o.

    • Rzeszów, podkarpackie
    Sieć Sklepów Delikatesy Centrum przyjmie do pracy w Rzeszowie na stanowisko: sprzedawca- stoisko mięsne przy ul. Architektów w Rzeszowie. Osoba zatrudniona na powyższym stanowisk…
    • 7 dni temu
  • SPRZEDAWCA - STOISKO MIĘSNE

    Centralna Baza Ofert Pracy

    • Rzeszów, podkarpackie
    Numer oferty: StPr/24/2094 Obowiązki: do uzgodnienia Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologic…
    • 24 dni temu
  • Zatrudnię na stoisko w Galerii Rzeszów

    Hurtownia

    • Rzeszów, podkarpackie
    Zatrudnię osobę do Galerii Rzeszów w Rzeszowie, na stoisko typu wyspa na pasażu. Stoisko z okularami przeciwsłonecznymi. Opis stanowiska: - obsługa klientów - dbanie o ekspozy…
    • 18 dni temu