POMOCNIK ELEKTRYKA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Dębica, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0808
Obowiązki:POMOCNIK ELEKTRYKAWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • ZAANGAŻOWANIE, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE.
Miejsce pracy: WIELOPOLSKA 203c, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: Brak danych.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca

Podobne oferty pracy

  • Pomocnik Magazyniera

    Manpower

    • Dębica, podkarpackie
    Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie…
    • 22 dni temu
  • Pomocnik Magazyniera

    Manpower

    • Dębica, podkarpackie
    Zadania: Obsługa wózków widłowych Dostarczanie komponentów na linię produkcyjną Załadunek i rozładunek towarów Obsługa skanerów i systemu magazynowego Prowadzenie dokumentacj…
    • 22 dni temu
  • POMOCNIK MECHANIKA SAMOCHODOWEGO

    Centralna Baza Ofert Pracy

    • Dębica, podkarpackie
    Numer oferty: StPr/24/0798 Obowiązki: POMOC W WYKONYWANIU PRAC ZWIĄZANYCH Z NAPRAWĄ POJAZDÓW MECHANICZNYCH Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: Pr…
    • 15 dni temu