Specjalista ds. Zaopatrzenia

Link Consulting

  • Pszczyna, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Zakres zadań:
  • zapewnienie zaopatrzenia w zakresie podległych grup materiałowych
  • podejmowanie decyzji co do poziomu cen i zapasów magazynowych
  • pozyskiwanie nowych dostawców w kraju i zagranicą
  • negocjowanie warunków handlowych
  • ocena i kontrola rozwoju współpracy z dostawcami
  • analiza zakupów pod względem produkt-cena-jakość-logistyka
  • monitorowanie cen giełdowych strategicznych surowców
  • realizacja i monitorowanie procesu zakupu od zamówienia do dostawy
  • realizacja procesu reklamacyjnego dostaw
  • wyjazdy służbowe, udziały w targach
Wymagania:
  • znajomość branży części elektronicznych/mechanicznych
  • pożądana znajomość branży tworzyw sztucznych, metalowych, pokrywania powierzchni (galwanizacja, lakiernictwo itp.)
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • doświadczenie w pozyskiwaniu nowych źródeł zakupu oraz prowadzeniu negocjacji warunków handlowych w kraju i za granicą
  • bardzo dobra umiejętność obsługi MS Excel
  • doświadczenie w pracy z systemem ERP
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • działanie zorientowane na wyniki
Oferujemy:
  • zatrudnienie w rozwijającej się firmie o uznanej i stabilnej pozycji na rynku,
  • warunki do rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • korzyści pozapłacowe (m.in. dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne).

Lento