OPERATOR CNC

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 23 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0415
Obowiązki:monitorownie funkcjonowania poszczególnych maszyn, utrzymywanie poszczególnych maszyn w nalezytym stanie technicznym, doraźny pomiar części w trakcie obróbki, obsługa centrum CNC, prace na CNCWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
Pozostałe wymagania:
  • umiejetność obsługi maszyn CNC
Miejsce pracy: Młyńska 4, 89-100 Nakło nad Notecią, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: cv i skierSposób aplikowania: za pośrednictwem urzęduKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca