Doradca Klienta

Contact Center

  • Rawa Mazowiecka, łódzkie
  • Pełny etat
  • 22 dni temu
Contact Center sp. z o.o. od 1999 roku świadczy usługi dla wciąż rosnącego grona Klientów, zachowując najwyższe standardy jakości i obsługi. Poprzez innowacyjne działania i rozwój oferty produktowej nieustannie dostosowuje się do dynamicznie zmieniających się trendów a przede wszystkim rynkowych oczekiwań i potrzeb.Zapraszamy do Nas jeśli:szukasz stałej pracy na jednym projekcie z wolnymi weekendami.Obecnie do naszych zespołów szukamy osób na stanowisko:Doradca KlientaMiejsce pracy: Rawa Mazowiecka, ul. Słowackiego 72 ABędziesz mógł/mogła rozwinąć swoje kompetencje komunikacyjne, sprzedażowe i przede wszystkim pracować w zgranym zespole. Jeśli nie masz wcześniejszego doświadczenia zawodowego - nie martw się wszystkiego Cię nauczymy!Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Nowoczesne biuro w Rawie Mazowieckiej (ul. Słowackiego 72A).
  • Pracę w trybie stacjonarnym, dwuzmianowym (wolne weekendy).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie uzależnione od wyników.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Szkolenia przygotowujące do pracy z Klientem.
  • Pakiet benefitów: Multisport, ubezpieczenie grupowe, Medicover.
  • Wspaniałą atmosferę oraz wsparcie pracowników i przełożonych.
Zakres obowiązków:
  • Profesjonalny kontakt z Klientem - połączenia wychodzące (praca polegająca na badaniu opinii klientów jednego z największych Banków w Polsce).
  • Przestrzeganie procedur oraz dążenie do realizacji celów.
  • Dbanie o dobre relacje z Klientem.
  • Profesjonalny kontakt z Klientem.
  • Mile widziane doświadczenie.
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Lubisz rozmawiać przez telefon.
  • Masz wykształcenie min. średnie.
  • Wysoko cenisz świetną atmosferę w pracy.
  • Chcesz podnosić kompetencje zawodowe.
  • Potrafisz wykorzystać swoją kreatywność, energię i proaktywną postawę do realizacji celów.
Co nas wyróżnia:
  • Elastyczny grafik.
  • Udział w systemie prowizyjnym.
  • Przyjazna atmosfera.
Nie czekaj dłużej i aplikuj, aby dołączyć do nas już teraz. Czekamy właśnie na Ciebie!Planowane szkolenie już 13 maja.ObserwujWłącz job alert? Co oznacza „Aplikuj szybko”?„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany. DrukujPoznajContact Center Sp. z o.o.6Contact Center sp. z o.o. od 1999 roku świadczy usługi dla wciąż rosnącego grona Klientów, zachowując najwyższe standardy jakości i obsługi. Poprzez innowacyjne działania i rozwój oferty produktowej nieustannie dostosowuje się do dynamicznie zmieniających się trendów a przede wszystkim rynkowych oczekiwań i potrzeb.ObserwujWłącz job alert? Co oznacza „Aplikuj szybko”?„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Praca.pl