Analityczka / Analityk Danych

Orange

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
  • Tworzenie segmentacji oraz profilowania Klientów na podstawie demografii, zachowań zakupowych, danych sieciowych i geolokalizacyjnych.
  • Tworzenie zapytań SQL, 4GL, w tym łączących, agregujących, filtrujących i sortujące dane.
  • Tworzenie interaktywnych dashboardów w Power BI do wizualizacji analiz biznesowo-sprzedażowych.
  • Zarządzanie, monitorowanie i optymalizacja kampanii marketingowych.
  • Analizowanie i przetwarzanie dużych zbiorów danych w celu identyfikacji trendów i insightów biznesowych.
votre profil
  • Znajomość programów SAS Enterprise Guide, SAS Customer Intelligence.
  • Znajomość zagadnień związanych z Monetyzacją Danych, Big Data Analytics itp.
  • Mile widziana wiedza z zakresu Direct Marketing i Digital Marketing.
le plus de l'offreJesteśmy zespołem ekspertów Big Data z całej Polski, zajmującym się tworzeniem i sprzedażą usług Monetyzacji Danych. Budujemy rozwiązania pod potrzeby Klienta, jak również sprzedajemy gotowe, wystandaryzowane produkty.contratCDISeules vos compétences comptentQuel que soit votre âge, genre, origine, religion, orientation sexuelle, neuroatypie, handicap ou apparence, nous encourageons la diversité au sein de nos équipes car c’est une force pour le collectif et un vecteur d’innovation
Orange est une entreprise handi-accueillante : n'hésitez pas à nous faire part de vos besoins spécifiques.Offres similairesOrange Polska SALe Groupe Orange4,6/5Note Glassdoor
(Entreprises évaluées par leurs employés)7èmedu classement Universum
(Entreprises préférées des étudiants IT)91%de nos stagiaires et apprentis recommandent Orange
(Happy Trainees)Depuis 2011, Orange a obtenu le label GEEIS (Gender Equality European & International Standard) dans une vingtaine de pays

Orange

Podobne oferty pracy

  • Analityk Danych

    Bank Millennium

    • Warszawa, mazowieckie
    Analityk Danych Nazwa Firmy: BANK MILLENNIUM SPÓŁKA AKCYJNA Departament: WYDZIAŁ ANALIZ BIZNESOWYCH Rodzaj zatrudnienia: UMOWA NA OKRES PRÓBNY Obowiązki: Projektowanie, two…
    • 1 miesiąc temu
  • Analityk Danych w dziale Księgowości i Rachunkowości

    LeasingTeam

    • Warszawa, mazowieckie
    Zakres obowiązków: Twój zakres obowiązków: Prowadzenie działań w celu usprawnienia pracy Działu Księgowości i Sprawozdawczości Ulepszanie jakości i wydajności procesów księgo…
    • 15 dni temu
  • Analityk Danych w dziale Księgowości i Rachunkowości

    LeasingTeam

    • Warszawa, mazowieckie
    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach …
    • 16 dni temu