Szakács

Opus Europa

  • Székesfehérvár, Fejér
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
Szeretnél nagyokat alkotni és teret engedni a kreativitásodnak?Kiteljesednél a szakmádban?Vannak új ötleteid, de eddig még nem tudtad őket kipróbálni?Amennyiben a válaszod igen, jelentkezz Székesfehérvár belvárosában található magas színvonalú étterembe!Elvárás:Szakirányú végzettség
Vendégközpontú hozzáállás, kreativitás
Gyors, precíz, tiszta munkavégzésElőnyt jelent:min. 3 éves tapasztalatAmit kínálunk:Fiatalos, pörgös csapat
Családias légkör
Versenyképes fizetésJelentkezés, érdeklődés:A +3620/543-4436-os telefonszámon vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.Közvetítési engedély szám: FE/12/2033-2/2017Kölcsönzési engedély szám: FE/12/587-2/2017

CV Online

Hasonló állások

  • Szakács

    VRS Part HOTEL Kft.

    • Velence, Fejér
    Reggeli előkészítése, tálalása Rendezvények esetén Büféebéd/Büfévacsora előkészítése, tálalása Tiszta és átlátható munkaterület folyamatos fenntartása Gépek és berendezések előí…
    • 23 napja
  • Szakács

    TARLAT ETTEREM Kft.

    • Mór, Fejér
    • 450.000-570.000 Ft/hó
    Főbb feladatok: Főzés, tálalás Együttműködés a chef-fel, kollégákkal Kiváló étel-, és tálalási minőség megtartása, produkálása Hatósági, HACCP szabályok betartása Valós szakác…
    • 8 napja
  • Szakács / beugrós szakács (Balaton-parti szálloda)

    AMLA Kft.

    • Balatonvilágos, Somogy
    • 3.000 Ft/óra
    A balatonvilágosi 4*-os Tópart Hotel és Étterembe gyakorlattal rendelkező szakácsot / beugrós szakácsot keresünk éves állásra vagy szezonra. Légy kreatív és szeresd a munkád! Légy …
    • 4 napja