Ofszet gépmester

Keskeny Nyomda

  • Budapest XV. ker
  • Teljes munkaidő
  • 11 napja
MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?
  • Ofszet többszínes Heidelberg gépek beállítása és működtetése,
  • Színmérési eszközök, Image Controll használata,
  • Napi termelési idők betartása, munkatáskán szereplő instrukciók pontos követése és betartása.
VÁRJUK JELENTKEZÉSED AMENNYIBEN:
  • Gyakorlott gépmester vagy és szívesen kipróbálnád magad új gépeken? Dolgoznál egy dinamikusan fejlődő innovatív környezetben? Itt a helyed, a munkád során Heidelberg gépeken fogsz dolgozni!
  • Gépmester segédként már szereztél már tapasztalatot és szívesen fejlődnél, tanulnál? Jelentkezz bátran, gépmester kollégáink megtanítanak téged mindenre, ami szükséges a munkádban.
  • Jó csapatot, betanulási programot (1-2 hónap), jó munkalégkört, támogató kollégákat.
  • Fizetett próbanapokat: nézzük meg egymást mielőtt belevágunk a hosszútávú közös munkába!
  • Egy biztos lábakon álló stabil hátterű céget.
  • Teljes munkaidős állást, nálunk a fizu minden hónapban időben megérkezik.
  • Modern, biztonságos, tiszta munkakörnyezetben dolgozunk.
  • Őrzött parkolóval, bicikli és motortárolóval rendelkezünk.
  • Sétatávolságra elérhető buszjáratok: 131,231,231B,277

Profession