Makléř - rezidenční development

Metrostav

  • Praha
  • Plný úvazek
  • Před 15 dny
Co Vás čeká:
  • vedení obchodních jednání – prodej bytů
  • vyřizování poptávek
  • příprava nabídek, smluv, projednávání smluvních podmínek
  • evidence smluv
  • spolupráce při přípravě nových developerských projektů
  • prohlídky a předávání bytů
Co požadujeme:
  • SŠ vzdělání s maturitou
  • dobrá znalost práce s PC, MS Office (Excel, Word, Outlook), Teams, SharePoint
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, organizační schopnosti
  • velmi dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování, ochota pomoci
  • výhodou je jazyková znalost RJ nebo AJ
  • výhodou je zkušenost ze stavebnictví, znalost projektů, zkušenost z realitního oboru
Co nabízíme:
  • jsme součástí Skupiny Metrostav, která je největším stavebním koncernem v ČR
  • zajímavé finanční ohodnocení - za poctivou práci Vám náleží odpovídající finanční ohodnocení
  • zajímavou práci v přátelském pracovním týmu a možnost seberealizace a profesního rozvoje
  • širokou nabídku zaměstnaneckých výhod, od těch běžných, jako je stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené i placené zdravotní volno, Multisport kartu, nabídky na slevy u našich partnerů, po příjemné pracovní prostředí a širokou nabídku vzdělávání
  • podporu sportovních aktivit, utužování týmového ducha na firemních a teambuildingových akcích
  • zapojení do dobrovolnických a charitativních projektů v rámci Skupiny Metrostav
Termín nástupu: dohodou (nejdříve od 1. 6. 2024)V případě, že máte zájem o výše uvedenou pracovní příležitost a splňujete naše požadavky, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis a motivační dopis. Vaše nabídka bude vyhodnocena a v případě kladného posouzení budete pozván k osobnímu pohovoru.

Metrostav