Konsultant ds. rozwiązań biznesowych

Comarch

  • Katowice, śląskie
  • Pełny etat
  • 22 dni temu
Miejsce pracy (miasto) / Location KatowiceLink do strony z ofertą / Link to the offerWojewództwo / Region śląskie / Silesian VoivodeshipWymagania względem kandydata / Job Requiremants
  • wykształcenie wyższe (techniczne lub ekonomiczne)
  • doświadczenie w consultingu IT lub w innych rolach wymagających współpracy z klientem (sprzedaż, dystrybucja, analiza biznesowa lub zarządzaniem produktem)
  • mile widziana znajomość rozwiązań klasy Online Distribution
  • płynna znajomość języka angielskiego (umożliwiająca codzienną komunikację z klientami, współpracę z zagranicznymi zespołami Comarch oraz tworzenie dokumentacji biznesowej)
  • mile widziana znajomość innych języków obcych, np. francuskiego, niemieckiego
  • komunikatywność i umiejętność prezentowania rozwiązań IT w sposób zrozumiały, a także angażujący odbiorców i odnoszący się bezpośrednio do biznesu klienta
  • analityczne myślenie i umiejętność wyciągania logicznych wniosków
  • wiedza na temat trendów technologicznych w branży informatycznej
  • gotowość do zagranicznych i krajowych wyjazdów służbowych
Zakres obowiązków / Job Description
  • analiza potrzeb biznesowych klienta (presales) i oferowanie odpowiednich rozwiązań z oferty produktów Comarch
  • techniczne i merytoryczne wsparcie działu sprzedaży poprzez przygotowywanie ofert/odpowiedzi RFI&RFP/materiałów dla klientów i współpraca z innymi działami w ramach globalnej struktury Comarch (sprzedaż, R&D, wdrożenia, support itp.)
  • planowanie, przygotowywanie i prowadzenie prezentacji produktów dla użytkowników biznesowych oraz kadry zarządzającej klientów
  • tworzenie umów handlowych we współpracy z działem handlowym i prawnym
  • merytoryczne wsparcie negocjacji handlowych w obszarze rozwiązań IT dotyczących elektronicznej wymiany dokumentów
  • udział w tworzeniu materiałów marketingowych oraz uczestnictwo w konferencjach i targach branżowych (również w roli prelegenta)
  • spotkania biznesowe z klientami w modelu on-line i on-site
  • analiza rynku pod kątem dostępnych rozwiązań aplikacyjnych i trendów technologicznych
Oferujemy / Job Benefits
  • profesjonalny rozwój zawodowy - szkolenia, które pozwolą Ci poznać produkty Comarch, nasze procesy wewnętrzne oraz przygotują do roli technicznego konsultanta biznesowego w zakresie Twojej specjalizacji
  • szerokie możliwości networkingu (spotkania, konferencje) i budowania marki osobistej (również globalnie)
  • udział w dużych, międzynarodowych projektach rozpoznawalnych na rynku
  • realny wpływ na prowadzone projekty i wytwarzane produkty, coraz mocniej kształtujące otaczającą nas rzeczywistość
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach