Hledáme pracovníky na úklid kancelářských prostor v Brně

CBA - personalni agentura s.r.o.

  • Brno, Jihomoravský
  • 110,00 Kč za hodinu
  • Plný úvazek
  • Před 10 dny
Do centra Brna hledáme pracovníky na úklid kancelářských prostor. Pracovní doba přibližně od 16:30-20:00 hodin. Mzda 110kč/hodinu čistého. Vhodné pro ID, chráněné pracovní místo.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • ÚKLID KANCELÁŘSKÝCH PROSTOR - Královo Pole

    RANOB s.r.o.

    • 11 000 - 14 000 Kč za měsíc
    Co od Vás očekáváme: Úklidová firma RANOB s.r.o. přijme pracovnice na úklid kanceláří v Brně v odpoledních hodinách. Nabízíme: zkrácený úvazek v běžné pracovní dny Mzda 130 …
    • Před 25 dny
  • Úklid v bance

    CORA PLUS s.r.o.

    • 130,00 Kč za hodinu
    Náplň práce: úklid kanceláří, společných prostor a sociálního zařízení. Pracovní doba: pondělí až pátek, odpolední směna, 17:00 až 21:00 hod. (4 hod./den). Nabízíme: práci na HPP…
    • Před 18 dny