Cris-Tim angajeaza Ingrijitor Animale/mulgator

Grup Cris-Tim

  • Ploiești, Prahova Vălenii de Munte, Prahova
  • Permanent
  • Full-time
  • Acum 12 zile
Scurta descriere a companieiRecrutăm cu Grijă pentru oameni, investim în resursa umană, dezvoltăm echipe, ne păstrăm astfel promisiunea făcută clienților și partenerilor noștri, aceea de avea mereu produse și servicii de calitate! CerinteStudii minime;
Persoană serioasă;
Onestă;
Muncitoare;
Cu bune abilități de comunicare orală;
ResponsabilitatiIngrijitor
Asigurarea curateniei boxelor și adăposturilor;
Asigurarea hranei și apei animalelor, curățenia incintei;
Asigurarea supravegherii echipamentelor aferente adăposturilor de animale și raportarea catre supervizor a eventualelor defecțiuni.Mulgator
Manevrare pompa mulgere/ asigurare curatenie perimetru
Beneficii
  • Abonament medical
  • Cursuri
  • Certificari/Atestate
  • Decontarea transportului
  • Catering / decontarea mesei de pranz
  • Discount produse companie /companii partenere
  • Plata / compensare ore suplimentare
  • Petreceri/evenimente companie
  • Loc de parcare
Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV. Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

Hipo.ro

Job-uri similare

  • Ingrijitor Spatii Verzi

    Servicii De Gospodarire Urbana Ploiesti SRL

    • Ploiești, Prahova
    Servicii De Gospodarire Urbana Ploiesti SRL angajeaza pentru pozitia Ingrijitor Spatii Verzi in Ploiesti, Str Valeni, nr. 44 Experienta necesara: Fără experienta (0 ani)…
    • Acum 1 lună

    Igri Consulting SRL

    Igri Consulting SRL angajeaza pentru pozitia Ingrijitor Spatii Verzi in Ploiesti Experienta necesara: Experienta putina…
    • Acum 25 de zile

    Danski Sin SRL

    Danski Sin SRL angajeaza pentru pozitia Ingrijitor Spatii Verzi in Sinaia Experienta necesara: Fără experienta (0 ani)…
    • Acum 4 zile