Техник Обща Поддръжка

ХОМ КЕЪР БГ ЕООД

  • Бургас
  • Temporary
  • Full-time
  • 11 days ago
Основни отговорности:
  • Извършване на периодичен оглед/профилактика по график и/или заявка за възникнали неизправности по бизнес сгради и търговски обекти.
  • Локализиране и отстраняването на дребни Електро, ВиК и други в т.ч.: подмяна на ел. крушки, ел. прекъсвачи, проследяване на кабели, ремонти на врати, прозорци, дограми,..;
  • Подмяна на развалени брави;
  • Демонтаж и монтаж на стъклени врати, панти, автомати и ключалки на същите;
Допълнителни умения в различните ремонтни работи:
  • дребни шпакловки, боядисване, гипс картон и др.;
  • Изпълнява и други конкретно възложени задачи;
Специално умение в част ОВК ще се оцени като допълнителен бонусИзисквания за заемане на длъжността:
  • Завършено средно техническо образование;
  • Аналитични умения за откриване на повредите в инсталациите и съоръженията;
  • Умение за боравене с електрически, пробивни, режещи и други машини, апарати и уреди;
  • Прецизност и детайлност при изпълнение на работните задължения и спазване на срокове;
  • Професионален опит в подобна дейност- обща техническа поддръжка на обекти (ВиК, дърводелски, ключарски, демонтажи, монтажни и други дейности) 2 години работа на подобна позиция;
  • Инициативност и отговорност, умения за работа в екип и в динамична среда;
  • Шофьорска книжка - активен шофьор e основно и задължително изискване
Предимства:
  • Техническо образование по механо-техника или електротехника
  • Валидно удостоверение за БЗР по електрообзавеждане с напрежение до 1000V
Компанията предлага:
  • Работа в динамична среда;
  • Целогодишна заетост, трудов договор 8 часов работен ден;