Angajăm Reglori CNC Fanuc/Programatori CNC

Gi Group

  • Timișoara, Timiș
  • Permanent
  • Full-time
  • Acum 16 zile
Scurta descriere a companieiWe #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.Parte a unei echipe de peste 6700 de specialiști prezenți în 34 de țări, noi ne angajăm să dezvoltăm piața muncii prin soluții inovatoare și personalizate. Alege să lucrezi într-un mediu care apreciază valoarea personală și profesională.Construiește-ți cariera cu noi! Contactează-ne pentru a explora cum te putem ajuta. CerinteRECRUTĂM Reglori CNC Fanuc/Programatori CNC pentru partenerul nostru, o companie specializată în fabricarea produselor metalice.Locație: Timișoara
Program de lucru: Disponibilitate pentru program în 2-4 schimburiCerințe:
Școala profesională sau liceu cu profil tehnic;
Calificare profesională - operare mașini CNC - constituie un avantaj;
Experiență relevantă într-un domeniu de producție;
Atenție la detalii, precizie, abilități tehnice;
Cunoștințe în utilizarea dispozitivelor de măsurare (șubler, micrometru etc.);
Abilități de citire și interpretare desen tehnic și schițe;
Bune abilități de comunicare și de rezolvare a problemelor. ResponsabilitatiResponsabilități:
Operează și efectuează schimbări ale seriei pe echipamentele de producție;
Efectuează mentenanță de nivel 1 a echipamentelor de producție alocate;
Completează corect documentele de producție valabile;
Se asigură că produsul finit respectă criteriile de calitate, în caz contrar oprește producția și raportează superiorului;
Își desfășoară activitarea conform instrucțiunilor din partea supervizorului. Alte informatiiBeneficii:
Pachet salarial atractiv;
Tichete de masă 40 LEI;
Primă de performanță;
Al 13-lea salariu;
Asigurare medicală privată;
Transport asigurat.Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV. Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

Hipo.ro

Job-uri similare

  • Reglori CNC Fanuc/Programatori CNC

    Gi Group

    2024-05-22 2 schimburi Contract cu durata nedeterminata Gi Group recruteaza Reglori CNC Fanuc/Programatori CNC pentru partenerul sau, o companie specializata in fabricarea pr…
    • Acum 2 zile