Lakatos (Kőröstetétlen)

Kőröstej

  • Kőröstetétlen, Pest
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 27 napja
Az 1991-ben alapított Kőröstej Kft.a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres,országszerte közel 1.000 alkalmazottat foglalkoztató,legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr.Kőröstetétleni gyártóüzemünkbeLakatosmunkakörbe keresünk új munkatársat.Feladatok:Élelmiszeripari gépek és berendezések üzemképes állapotának biztosítása
Karbantartási feladatok elvégzése
Váratlan meghibásodások okainak feltárása, elhárítása, javítási, felújítási munkák elvégzése
Folyamatos termelés műszaki feltételeinek biztosítása
A végrehajtott munkák dokumentálása
Műszaki támogatás az egyes területek számáraElvárások:Szakirányú műszaki végzettség
Műszaki területen hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Kiemelkedő műszaki érzék
Nagyfokú precizitás, önállóság, megbízhatóság
Kiváló problémamegoldó képesség, kreativitás
Önálló, gyors és hatékony munkavégzés
Többműszakos munkarend vállalásaAjánlatunk:3 évtizedes vállalati múlt, kiszámítható jövő
Hosszú távú munkalehetőség Magyarország legnagyobb sajtgyártójánál
Határozatlan idejű munkaszerződés, stabil munkahely
Versenyképes alapbér + műszakpótlék
Béren kívüli juttatások: SZÉP kártya, dolgozói sajtcsomag, dolgozói biztosítás, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények
Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás
Azonnali munkakezdési lehetőség!Munkavégzés helye: KőröstetétlenJelentkezés módja: Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a munkavégzési hely megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

CV Online